Iso Shettis haussa

ensin ylläpito,sitten osto.olisi kiva jos edes ajolle opetettu.kiltti hoitaa.tulee aikuisen käsiin.tamma tai ori,mutta kaikki huomioidaan,ehdottele!
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muutkin ponit ja hevoset huomioidaan!TARJOA!

Äänestä

Kävisikös issikka? Hyvin kiltti tamma-täti, ikää 10 v. Opetettu myös ajoon. Maastovarma.

Äänestä
  • mitä hintaa ajattelit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kata kirjoitti:

ensin ylläpito,sitten osto.olisi kiva jos edes ajolle opetettu.kiltti hoitaa.tulee aikuisen käsiin.tamma tai ori,mutta kaikki huomioidaan,ehdottele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu