Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

masturboin

Miksi minulta ei lennä spermat kun runkkaan vaan tulee sellainen outo tunne koko kehoon?
71603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Se johtuu siitä että spermasi lentää sisään päin. Sytytä tähtisade tikku ja työnnä virtsaputkeesi ja anna sen olla siellä n. 5 minuuttia niin johan auttaa

Äänestä
  • no en varmaa!!!

    Äänestä

Olis hieno tietää, Saatko tyydytysen noin neljä tntia jäilkeen päin.
Minä saan ja se tuntuu kivalta

Äänestä

mennä lääkäriin tai jollekkin parantajalle....

Äänestä

Ootko tyttö?

Äänestä

minkä ikänen oot? ei mullakaan tullu pienenpänä spermaa vaan vasta vähän vanhenpana.

Äänestä
  • mä oon vast 12

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi? kirjoitti:

Miksi minulta ei lennä spermat kun runkkaan vaan tulee sellainen outo tunne koko kehoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu