Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

No nyt

Aika moni rivi on kiinni ottelusta Liverpool - Manchester United. Kakkosta olen viljellyt melkein joka lappuun ja peliaikaa niukasti enään jäljellä.
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No eihän siinä kakkosessa ollut mitään järkeä. Risti olisi ollut paras kohde, koska liverpoolin puolustus pitää ja yleisin tulos on ollut 0-0.

Äänestä
  • ekakertaa keskinäisissä ainakin poolin kentällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tule mitään kirjoitti:

Aika moni rivi on kiinni ottelusta Liverpool - Manchester United. Kakkosta olen viljellyt melkein joka lappuun ja peliaikaa niukasti enään jäljellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu