Mitähän teille kaspin hemmoille selitetään lajin historiasta? Ja mihin tyyleihin opettajanne on tutustunut. Ketkä ovat heitä opettaneet?
Kertokaa Kaspinista
3
3879
Vastaukset
- O_o
Kaspin on laji jossa joukko likaisia miehiä rymyää metässä kaljapäissään saunaillan jälkeen popsimassa silokkeja. Sitten ne luulee tappelevansa karhujen ja susien kanssa. Eli mitä vakuuttavammin pystyt puhumaan paskaa ja baarissa kerskailemaan urotöillä, sitä parempi olet kaspinissa.
- El Assaam
"Kaspin on laji jossa joukko likaisia miehiä rymyää metässä kaljapäissään saunaillan jälkeen popsimassa silokkeja. Sitten ne luulee tappelevansa karhujen ja susien kanssa. Eli mitä vakuuttavammin pystyt puhumaan paskaa ja baarissa kerskailemaan urotöillä, sitä parempi olet kaspinissa."
Jep. Mutta vittu että on siistiä. Treeneistä kandee ottaa muistikuvia että voi myöhemmin brassaa. Näin juuri.
- väliä
historialla, palvo sinä vaan sitä jaappanilaisen perskarvaa jonka ostit ebaysta 1000£:lla. nuija.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1752968
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642566- 2032220
- 731849
- 1021773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91651- 1021452
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2171151- 811120
- 951079