Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sukat molemmilla kiihottaa

Tällä palstalla näkee että ihmisiä kiihottavat ihmeesti naisten sukat, stayupit ja sukkanauhasellaiset. Me olemme rakkaan Peteni kanssa kai noita sukkafaneja sillä jo vuosien ajan olemme rikastuttaneet rakkauselämäämme sukilla. Kotioloissa tepastelemme usein varsinkin vähän valkkaria otettuamme mustissa sukkanauhasukissa ja tietysti ne ovat mukana myös sänkyleikeissämme kun haluamme oikein nautiskella. Niiden pukeminen rakkaan ylle virittää jo mukavan tunnelman. Ei se rakkaani miehisyyttä vähennä ollenkaan vaikka hänellä on kiihottavat naiselliset seksiasut. Päinvastoin rakkauselämää pitää rikastuttaa juuri tämän tapaisilla asioilla, se antaa parisuhteeseen joka päivä uutta värinää.
102806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eikö ne teillä liity kiinteästi sukkiin?? Meillä ainakin..

Äänestä
  • Löytyykö niitä miten suuria kokoja? Voisi kuvitella että 44 on aika harvassa..?

    Äänestä

  • Hmm.. kirjoitti:

    Löytyykö niitä miten suuria kokoja? Voisi kuvitella että 44 on aika harvassa..?

    ..ja netistä saa tilattua helposti.

    Äänestä


Olen samaa mieltä! Itse (mies) olen hulluna sukkanauhasukkiin ja tykkään käyttää niitä varsin usein. Vaimoni taas on vähän niin ja näin niitten suhteen.. välillä tykkää, välillä taas ei..

Äänestä
  • Meillä vaimoni ottaa useimmiten aloitteen asuleikeistä. Kun tulen töistä. On vuoteella asut jo valmiina, (niitä on aika paljon) mistä valitsen juuri silloin kiihoittavimmat. Vaimollani on jo kaikki yllä. Erikoisesti minua kiihoittavat mustat kiiltävät sukat, mitkä ovat sukkanauhoin kiinni. Olen huomannut, että seisokkini on parempaa laatua ja kestää pitempään näillä keinoilla. Emme nää sitä mitenkään outona. Omassa kodissamme saa kai jokainen touhuta parhaaksi katsomallaan tavalla.

    Äänestä

Naisten päällä sukat ja sukkahousut kyllä todella kiihottavat. Ne ovat jalkojen ja säärien kruunu. Sukkahousuissa naisten paljas takapuolikin on tosi sexyn näköinen.

Äänestä

Eikös saappaat lisänä kiva ja pitkävartiset!!!!!

Äänestä
  • Sekä sukat että sukkahousut ovat omalla tavallaan kiihottavat, riippuu kuka niitä pitää ja miten. Itse pidän erityisesti mustista ja ruskeista sukista (usein yllä rakastellessamme). Vaimoni käyttää ikävä kyllä arkisin sukkahousuja vaikka olen yrittänyt puhua sukkien puolesta. Jos alla on aivan pienet housut myös sukkahousut ovat kiihottavat. Usein pyydän vaimoani istumaan siten että sukkahousujen tummempi yläosa näkyy, se on mukavan piristävää kotioloissakin. Sukkanauhoista pidän kovasti, varsinkin kapeista mustista. Mites muut?

    Äänestä

  • JV kirjoitti:

    Sekä sukat että sukkahousut ovat omalla tavallaan kiihottavat, riippuu kuka niitä pitää ja miten. Itse pidän erityisesti mustista ja ruskeista sukista (usein yllä rakastellessamme). Vaimoni käyttää ikävä kyllä arkisin sukkahousuja vaikka olen yrittänyt puhua sukkien puolesta. Jos alla on aivan pienet housut myös sukkahousut ovat kiihottavat. Usein pyydän vaimoani istumaan siten että sukkahousujen tummempi yläosa näkyy, se on mukavan piristävää kotioloissakin. Sukkanauhoista pidän kovasti, varsinkin kapeista mustista. Mites muut?

    Molemmat ovat Ok ja pidämme kumpikin kumpiakin. Ohuet sukkahousut joista karvoitus kuultaa läpi ovat yhtä seksyt kuin sukkanauhasukat. Vaimollani on myös avosukkahousuja, itsekin olen kokeillut niitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päivi kirjoitti:

Tällä palstalla näkee että ihmisiä kiihottavat ihmeesti naisten sukat, stayupit ja sukkanauhasellaiset. Me olemme rakkaan Peteni kanssa kai noita sukkafaneja sillä jo vuosien ajan olemme rikastuttaneet rakkauselämäämme sukilla. Kotioloissa tepastelemme usein varsinkin vähän valkkaria otettuamme mustissa sukkanauhasukissa ja tietysti ne ovat mukana myös sänkyleikeissämme kun haluamme oikein nautiskella. Niiden pukeminen rakkaan ylle virittää jo mukavan tunnelman. Ei se rakkaani miehisyyttä vähennä ollenkaan vaikka hänellä on kiihottavat naiselliset seksiasut. Päinvastoin rakkauselämää pitää rikastuttaa juuri tämän tapaisilla asioilla, se antaa parisuhteeseen joka päivä uutta värinää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu