Tietääkö joku

missä autossa käytetty tommosia DHLA 40R kaasareita ?Kummastuttaa tuo mallikirjain R
3453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alfa 33 qv:ssä taitaa olla nelikymppiset DRLA:t
DHLA:sta en ole kuullut.

Äänestä
  • ..DHLA on vaakatupla kun taas DRLA pystytuplakaasutin..

    vaakatuplia käytetty mm Alfa romeo 75:ssa..

    Äänestä

muistaakseni oikeanpuoleista eli right, kun kyseessä tuplakaasarit niin se vivusto on sitten oikeanlainen jos vaikka joutuu tilaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dellorto kirjoitti:

missä autossa käytetty tommosia DHLA 40R kaasareita ?Kummastuttaa tuo mallikirjain R

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu