Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tytöt?

54212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oi. *huokaus* ihana *huokaus*

Äänestä

poistaa karvansa, vaude.

Äänestä

mikä lerppukulli!!!Olkoon karvoi tai ei, mutta kullin tulee sojottaa katton eikä lerputtaa tollasesti känni äijän stondiksena(ei oo selvinpäin kehdannu kuvata kikkeliään)PS, kikelikuvan lähettäjä, vituttaako, mul on isompi ja karvoja on niskasta leukaan

Äänestä

ei mun koneella näe muuta kuin ton inhottavan banneri sivun, mikä hyppii melekin aina jostain silmille.

Äänestä
  • ja siinä oli ihanna miehen kalu joka oli posliini, kunnon puhdas leikkikalu eikä mikään karvojen keskeltä kurkkiva tappi. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poslaripoika kirjoitti:

http://poslaripoika.tripod.com/index.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu