Miten homma onnistui? Miten tullissa kävi? Tuliko säästöä? Kestikö kauan?
Onko kokemuksia tähtäimen tilaamisesta
3
753
Vastaukset
- kuivamäenäijä
olen tilannut useita, ei mitään vaikeuksia mutta kestää noin kolme viikoa tavaran toimitus. voi joskus tulla viikossakin.tavara toimituskuluineen puolet halvempaa kuin suomessa.
- Nimimerkki-Erkki
Kirjaudut jenkkifoorumille esim Accuratereloading.com/forum tai Firing Line.com/forum. Siellä keskustelijat myyvät jopa NIP-kiikareita(*. Rahti ollut useimmiten $10,66.
*) Uusi laatikossa. - asdfdfdfd
Nimimerkki-Erkki kirjoitti:
Kirjaudut jenkkifoorumille esim Accuratereloading.com/forum tai Firing Line.com/forum. Siellä keskustelijat myyvät jopa NIP-kiikareita(*. Rahti ollut useimmiten $10,66.
*) Uusi laatikossa.Minulla kesti noin viikon toimitus ja sain 60$ hintaan uuden kiikarin jossa punatäplä. Mikään merkkituote tuo ei ole (itse asiassa pakkauksessa ei ollut minkäänlaista merkkiä, eikä kiikarissakaan), mutta hyvin on toiminut pienarin päällä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774692- 1842013
- 1321722
- 1511295
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161211- 351076
- 78973
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78902Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh272876