Cherry!

Sekaisin

Hei Cherry!

Voisitko katsoa pikaisesti rakkauselämääni? Mieleni täyttää eräs kesällä tapaamani, oikein mukavan oloinen, mieshenkilö. Onko hänen suunnaltaan kiinnostusta? Edelleen? Näetkö onko hän sitä miltä näytti vai onko hänellä tapana esittää jotain aivan muuta kuin on? Tulemmeko tapaamaan?

Paljon kiitoksia sinulle etukäteen ja aurinkoista syksyä!

4

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Auroista ennustava

      Mies on oikea auervaara, jolla on monia naisia kierrossa. Hän myös tykkää taltioida videonauhoille intiimejä hetkiä näiden naisten kanssa, ja kasetit hän sitten myy paikallisella kirpputorilla. Miehen puheet ovat yhtä totta kuin keskustapuolueen vaalilupaukset.

    • Kyllä minä näin hänet aivan rehellisen ja aidon oloisena ihmisenä, eli ei sinun mielestäni tarvitse miettiä sitä, teeskentelikö hän ehkä - näin ei nähdäkseni ollut. Hän oli tuolloin aidosti kiinnostunut sinusta, on edelleenkin tavallaan, mutta tällä hetkellä hänen elämänsä on aika erilaista kuin kesällä ja hänen mielensä ja aikansa täyttävät muut asiat ja kiireet, rakkausasiat ovat melko lailla taka-alalla. Tapaaminen näyttää juuri nyt epätodennäköiseltä, mutta näkisin että törmäätte kyllä vielä, tämä saattaa mennä kyllä ensi vuoden puolelle. Tuolloin vanhat tunteet heräävät ja juttu alkanee uudelleen, siltä ainakin nyt näyttäisi..

      Aurinkoista syksyä myös Sinulle!

      • Sekaisin

        En tiedä luetko tätä vastaustani enää mutta.. Kiitos Cherry vastauksestasi!Toivottavasti näkemäsi tulee tapahtumaan, ja pian! Kuulosti hyvältä! En tiedä sitten, onko tämä tuleva törmääminen oleva vain minusta kiinni?

        Ajatuksenani oli että onko hän kunnollinen mies? Nimittäin tässä jokin aika sitten näin henkilön joka oli kuuro/esitti kuuroa. Ja tämä henkilö muistutti kovasti tätä kesällä tapaamaani henkilöä. Oliko kyseessä sama henkilö? Naistenmies? Näetkö tuleeko meidän välille tapahtumaan mitään pidempi aikaista?
        Kysymyksiä tuli lisää, toivottavasti vielä viitsit vastata! Kiitos!


      • Sekaisin kirjoitti:

        En tiedä luetko tätä vastaustani enää mutta.. Kiitos Cherry vastauksestasi!Toivottavasti näkemäsi tulee tapahtumaan, ja pian! Kuulosti hyvältä! En tiedä sitten, onko tämä tuleva törmääminen oleva vain minusta kiinni?

        Ajatuksenani oli että onko hän kunnollinen mies? Nimittäin tässä jokin aika sitten näin henkilön joka oli kuuro/esitti kuuroa. Ja tämä henkilö muistutti kovasti tätä kesällä tapaamaani henkilöä. Oliko kyseessä sama henkilö? Naistenmies? Näetkö tuleeko meidän välille tapahtumaan mitään pidempi aikaista?
        Kysymyksiä tuli lisää, toivottavasti vielä viitsit vastata! Kiitos!

        Luen toki aina palautteet ja vastaukset - kiitos sinulle omastasi!

        Mielestäni tämä kuuro henkilö oli todellakin kuuro eikä kyseessä ollut sama henkilö kuin kesällä tapaamasi. Tämän 'kesämiehen' tulet tosiaan nähdäkseni vielä tapaamaan sattuman oikusta (tai kohtalon?), mutta siihen kulunee vielä useita kuukausia. Välttämättä tästä suhteesta ei kehkeydy mitään kauhean pitkäaikaista, mutten sulje pois sitäkään mahdollisuutta, sillä tuohon tapaamiseen mennessä ehtivät vallitsevat energiat taas muuttua moneen kertaan.

        Anna siis miehelle ja suhteelle mahdollisuus jälleen törmätessänne, en minä häntä nyt ainakaan täysin läpimätänä feikkinä aistinut ;) Mutta aika näyttää - sitä odotellessa, kaunista syksyä Sinulle!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin

      Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t
      Maailman menoa
      38
      5200
    2. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      69
      3093
    3. Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..

      Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel
      Maailman menoa
      12
      2950
    4. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      143
      2861
    5. Nepotismi jytkyttää porvaristossa

      Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi
      Maailman menoa
      31
      1663
    6. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      88
      1584
    7. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      227
      1576
    8. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      416
      1271
    9. Haluaisitko sinä

      Että välimme selkeäisivät vai tämäkö riittää sinulle?
      Ikävä
      68
      1130
    10. Persut palkkaavat verorahoilla

      avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei
      Maailman menoa
      224
      1085
    Aihe