Ihanaa imuttelua puolin ja toisin.Joskus jopa kondomista puristettiin spermat kun niin teki´naisystävän mieli ; ))
Nykyisin "ruiskin" pitkin naamaa ja rintoja ja kiimaisena suutelen ja nuolen spermaista naistani, ja ei kiihottavampaa voi olla - aaahhhh !!!
Toki "sisällekin voidaan tulla" mutta melkein ihanampaa on spermaiset kasvot ja suu - grrrrrrr
näin meillä ; )))
11
3806
Vastaukset
- nammm
Itsekin tykkäisin, mutten kehtaa miestäni pyytää tulemaan kasvoille.
- pappa
mee sulla hyvin ,kun et kehtaa pyytää
- Anonyymi00006
pappa kirjoitti:
mee sulla hyvin ,kun et kehtaa pyytää
Porsas röh röh
- Anonyymi00010
Anonyymi00006 kirjoitti:
Porsas röh röh
Vois jeesus mikä dorka kyyläri. Hanki jo elämä itsellesi. Porsaanako lopun elämäsi haluat elää.
- Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Vois jeesus mikä dorka kyyläri. Hanki jo elämä itsellesi. Porsaanako lopun elämäsi haluat elää.
Sää mää ja bää on nyt dorkakyylääri buaahaa
- aidyn
sama juttu meillä, pyysin kerran miestä laukeamaan rinnoilleni ja siitä se kaikki lähti. Nykyään pidän itse jopa enemmän siitä että hän ruiskii kasoilleni ja saan nuolla spermaa huuliltani ja hän nauttii näkemästä ja nuolee minua ;)
NAM! - Anonyymi00004
Jos nyt juuri löytyy Hyvinkään läheltä joku, joka haluaa suuseksiä ( mies tai nainen), niin vastaa heti.
- Anonyymi00008
Sillai sulle vajakille joku pirihuora sanoi ennen kuin jouduit Niuvanniemeen toistelemaan tuota lausetta. Nukkuisit edes yöllä vitun turha pelle!
- Anonyymi00005
Porsas röh röh
- Anonyymi00009
Hyh hyi mitäs olet. Painu sinne karsinaas röhkimään.
- Anonyymi00012
Anonyymi00009 kirjoitti:
Hyh hyi mitäs olet. Painu sinne karsinaas röhkimään.
Sää mää ja bää tietää buaahaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks655686Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää673453Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233181- 1132916
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642397Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401795Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11328En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131235Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801051- 59880