Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

olen luova

eli olen huora ja en vaimoainesta ja sitten erotaan helposti kun oma neitseellinen eukko ei olekaan mitä etsii.Suihin ottaaminen on miehen mielestä huoran merkki vaikka nautin siitä mutta otan vain harvoilta koska asenne on tämä.
21627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli hutsu en todellakaan ole...vaan olen huomannut että jos olet seksuaalinen et automaattisesti voi olla luotettava mikä vituttaa...

Äänestä
  • totta. ja sitten osa miehitä valittaa että naiset ei osaa ottaa suihin. mihin muottiin sitä pitäs vääntyä? :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja hyvä siinä... kirjoitti:

eli olen huora ja en vaimoainesta ja sitten erotaan helposti kun oma neitseellinen eukko ei olekaan mitä etsii.Suihin ottaaminen on miehen mielestä huoran merkki vaikka nautin siitä mutta otan vain harvoilta koska asenne on tämä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu