Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kertokaa naiset voinko tulla

mun kundi kamu haluu koko ajan et ottaisin silt suihin mut en uskalla jos tuun raskaaks. voiks sperma mennä mahaa pitkin emättimeen? auttakaa, pelkään et se jättää mut kohta jos en ota suihin
73962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

haittana on, että leukasi tulee kipeäksi, maistuu pahalle ja voit saada sukupuolitaudin, jos hänellä tätäkin kautta leviävä veressään.. Raskaaksi et tule, mut ei terve suhde jos hän sinua pakottaa..

Äänestä

että simppelisti runkkaat omaa pippeliäsi niin kauan että teiniviiksesi saavat kivan koristeen.

Äänestä
  • sain illan makeimmat naurut tästä, kiitos sulle =)!!! osuvasti sanottu! siis kiesus jos ei tiä miten tullaan raskaaksi, ei sillon oo valmis aikuisten leikkeihin.

    Äänestä

Imet kundis kullii saatana ja nielet spermat saatana joka kerta.Sit lopuksi nuolet jätkäs persereijän vielä jumalauta.Totta vitus kundis ättää sut, ellet ime kullii pöljä, se hommaa paremman gimman, joka nuolee ja imee kullii.

Äänestä
  • vaan orjuuttaja.
    Poikakaveri jaksaa kyllä odottaa kaikkea kivaa, mitä voi sitten joskus harrastaa kanssasi.

    Ainoa tapa tulla raskaaksi suuseksistä on se, että otat ensin poitsulta suihin, ja jätät spertman suuhusi. Tämän jälkeen annat kiihkeän limanvaihtosuudelman poikakaverillesi ja hänkään ei nielaise limoja, vaan antaa sinulle suuseksiä ja päästää tällöin spermansa pilluusi. Tällä tavalla voit tulla raskaaksi pelkästä suuseksistä, et muutoin.

    Ei se sperma vatsalaukun kautta voi munasolua hedelmöittää. Kyllä siittiöiden pitää päästä oikeaan paikkaan, ennen kuin hedelmöitys on mahdollista.

    Äänestä

Kyllä sinä voit aivan hyvin ottaa suihin,ei se sperma kohtuun suunkautta mene!Hedelmöittyminen tapahtuu aina sukupuoliyhdynnästä.

Äänestä

siitä jos kerran painostaa, täytyy päästä kavereille kehuun et muoja imi kaluu ja nieli satsin. Sit ollaan teinikunkkuja kovanaamoja. On se kumma että ei osata eikä uskalleta olla mitä ollaan vaan mennään aina kaverin ja yhteikunnan paskavanassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raskaaks jos otan suihin po... kirjoitti:

mun kundi kamu haluu koko ajan et ottaisin silt suihin mut en uskalla jos tuun raskaaks. voiks sperma mennä mahaa pitkin emättimeen? auttakaa, pelkään et se jättää mut kohta jos en ota suihin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu