Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Omistatko Dungeonin ?

Eli olisi kiva kuulla onko kuinka moni nikkaroinnut kotiinsa oman kidutuskammion?
2676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli rakennan taloa jossa on kolmessa tasossa kerroksia ja alimmaisessa on autotalli ja salainen kidutuskammio josta ei vaimonikaan vielä tiedä eikä tule tietämäänkään ennen muuttoa... ovi on ikäänkuin monissa elokuvissa sala ovi... mahtaa muuten yllättyä kun näkee sen huoneen ensimmäisen kerran varusteltuna.

Äänestä
  • Mä haaveilen kidutuskammion rakentamisesta myös, kerro vähän lisää sun kammiosta ja varusteista niin saan vähän vinkkejä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Markiisi de Sade kirjoitti:

Eli olisi kiva kuulla onko kuinka moni nikkaroinnut kotiinsa oman kidutuskammion?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu