NÄLVII SE MERVIKIN

Mervi on onneton ja v..lee Puukko-Masalle koska Mervi on liian rikas. Molemmat häkkinnut hoitoon ja kattilat jakoon! Ei se raha tuo onnea vaan se löytyy tavallisista asioista kuten syksyn kauneudesta.
51026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mervi kerjäsikin turpaan aloittamalla nälviä Mattia. Minusta Mervikin saisi hieman miettiä ennen kuin alkaa kiusata juuri linnasta vapautunutta miestänsä. Minusta Matin olisi syytä erota Mervistä ja etsiä joku nuorempi nainen tilalle. Tsemppiä Matti jos satut palstaa lukemaan.

Äänestä
  • saada nyt ensin ullakko kuntoon ja sitten etsiä joku ihana nainen, ei liian rikas eikä julkisuudenkipeä vaan aivan tavallinen suomalainen nainen

    Äänestä

  • orkidea kirjoitti:

    saada nyt ensin ullakko kuntoon ja sitten etsiä joku ihana nainen, ei liian rikas eikä julkisuudenkipeä vaan aivan tavallinen suomalainen nainen

    seurakseen tervettä naista

    Äänestä

  • saa kirjoitti:

    seurakseen tervettä naista

    mä en huolis ainakaan, mulla on ihana urheilijamies kotona

    Äänestä

  • masa-hiiri vankilaan, sinne pahoinpitelijät kuuluu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


orkidea kirjoitti:

Mervi on onneton ja v..lee Puukko-Masalle koska Mervi on liian rikas. Molemmat häkkinnut hoitoon ja kattilat jakoon! Ei se raha tuo onnea vaan se löytyy tavallisista asioista kuten syksyn kauneudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu