miss baltic sea 2006

haluatteko tietää kuka voitti ja miten hanna ek pärjäsi?
41736
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tietää?Sehän on suoralähetys!!Ja en muutenkaan haluaisi tietää etukäteen!

Äänestä
  • torstaina ms romantikalla.

    Äänestä

  • vaan kuvattiin kirjoitti:

    torstaina ms romantikalla.

    mutta voin paljastaa että .......No en kerro. Mutta miksi laitetaan live mainoksen perään kun se ei ole live???? Sen sanon että söötti tyttö voitti mutta mira salo oli kuitenkin kaunein lavalla.

    Äänestä

  • se on näin kirjoitti:

    mutta voin paljastaa että .......No en kerro. Mutta miksi laitetaan live mainoksen perään kun se ei ole live???? Sen sanon että söötti tyttö voitti mutta mira salo oli kuitenkin kaunein lavalla.

    tulet näkemään mainoskatkoksen jälkeen tanssilattian yläpuolella olevaa tähteä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedän tuloksen kirjoitti:

haluatteko tietää kuka voitti ja miten hanna ek pärjäsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu