Lipponen A-Studioon!

ja tässä kaksi aihetta:

-Soneran ja Telian fuusio. Lipponen ajoi Perssonin ehdottaman fuusion jotta olisi saanut huippuviran EU:ssa. Vittu mikä lammas.

-O.V.Kuusisen henkinen perintö elää SDP:ssä vahvasti. Miksi se SDP:ssä kuitenkin virallisesti kielletään?
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"O.V.Kuusisen henkinen perintö elää SDP:ssä vahvasti."
Tähän toivottavasti saan nimimerkiltä "kaikki tietää miksi" muutamia faktoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikki tietää miksi kirjoitti:

ja tässä kaksi aihetta:

-Soneran ja Telian fuusio. Lipponen ajoi Perssonin ehdottaman fuusion jotta olisi saanut huippuviran EU:ssa. Vittu mikä lammas.

-O.V.Kuusisen henkinen perintö elää SDP:ssä vahvasti. Miksi se SDP:ssä kuitenkin virallisesti kielletään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu