Keskustelusta täällä!

imprezza898

Kyllä täällä näköjään saa hyviä keskustelu aikaan,kun sopiva aihe löytyy.Hyvä esimerkki "kauhutarinoita Porista".Se aiha näköjään kiinnosti aika monia.Ainakin kun kattoo lukeneitten määrää(4352).Ja luku todennäköisesti kasvaa aina tonne 6 000:een veikkaisin ainakin,jos ei jopa enemmän.

Katselin noita keskusteluja n.10 sivua taakse päin ja huomasin,että suurimmat lukija luvut on keskusteluissa,jotka koski baareja,asuinalueita,pahoinpitelyjä ja muita rikoksia.Esim bandidos keskustelu kävi kiivaana(yli 14 000 lukiaa)ja kiinnostavin aihe taisi olla musiikki.Varsinkin dingo oli ylivoimaisesti mielenkiintoisin(yli 19 000 lukiaa).Erilaiset myymälät kiinnosti monia,kuten tuleva gigantti.

Autoliike palin veti kanssa hyvät luvut,mutta se mitä otsikon alla puhuttiin,niin on eri asia.Sitä voitte käydä vilkaisemassa.

10

693

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä tällä palstalla toisinaan osataan keskustella hyvinkin asiallisesti ja jopa tärkeistä asioista. Itse uskon, että suurin osa palstan lukijoista ja kirjoittajista ovat erittäin fiksua väkeä ja sitten vaim muutama häirikkö yrittää pilata palstaa. En todellakaan usko, että häirikköjen tai asiattomien viestien kirjoittajien joukko olisi suuri, mutta sitäkin ahkerampi se varmasti on.

    • imprezza898

      Meni hieman yli arvion kaviä määrät "kauhukertomuksia porista"

      • arvioit

        pikkasen meni joo. Aika uskomatonta!?


      • vaan
        arvioit kirjoitti:

        pikkasen meni joo. Aika uskomatonta!?

        sen otsikon "klikkailua" niin saat "lukijoita"..


      • KATEELLINEN!
        vaan kirjoitti:

        sen otsikon "klikkailua" niin saat "lukijoita"..

        Joo jatkan. Ja vaihdan välil sormee ku meinaa tulla kipeeks toi keskari täst klikkailust.


      • ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;...
        KATEELLINEN! kirjoitti:

        Joo jatkan. Ja vaihdan välil sormee ku meinaa tulla kipeeks toi keskari täst klikkailust.

        Hanki elämä.


      • ymmärrän .
        ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;... kirjoitti:

        Hanki elämä.

        mitäs jos itse hankkiutuisit jonnekin viihtymään.
        Lakkais toi paha olo paremmin


      • ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;...
        ymmärrän . kirjoitti:

        mitäs jos itse hankkiutuisit jonnekin viihtymään.
        Lakkais toi paha olo paremmin

        Hanki elämä..................................


      • terveisiä!!
        ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;... kirjoitti:

        Hanki elämä..................................

        ..ja edelleen: me hoitoon.


    • junalla tullut

      Pori on hyvä paikka asua.

      Monasti muualta tulleet eivät tunne kaupungin historiaa, ja siksi he lukevat kaiken !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      64
      893
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      53
      893
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      38
      813
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      655
    5. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      20
      616
    6. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      33
      605
    7. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      246
      542
    8. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      42
      488
    9. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      5
      481
    10. Minne haluaisit

      Kaivattusi?
      Ikävä
      37
      468
    Aihe