Takkula äänestää Niinistöä toisella kierroksella

Hannu Takkula on ilmoittanut äänestävänsä porvarien ykkösehdokas Sauli Niinistöä toisella kierroksella.
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Takkula voisi ihan hyvin luvatakin sellaista.

Äänestä

tällainen ylenanto olisi päästetty ulos? (ajatuksena kin mahdoton)

Äänestä

Mukavaa että Niinistökin saa sitten ainakin yhden äänen =).
Takkulan äänen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskustaporvari kirjoitti:

Hannu Takkula on ilmoittanut äänestävänsä porvarien ykkösehdokas Sauli Niinistöä toisella kierroksella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu