Kuka on Tarja Halosen tyttären isä?

???
9673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Keinohedelmöitetty.Ainaskin Reiska sanoi niin..

Äänestä

todennäköisyydellä!

Äänestä

Samat ihanteet ja halut...

Äänestä

nythän alkavat siemenet olla harvassa , että siementäjät kunniaan

Äänestä

majuri yk-joukoista, silloisista, suomalaisista siis?

Äänestä

Eikös ne aikanaan vetäneet pilveä samoissa opiskelijaporukoissa eli siloin kun kaikki oli vielä siunattua - pilvenpolttokin!

Äänestä

Pekkosen ja Halosen yhteinen tytär Nökö, ristimänimeltään Anna, on nyt 23-vuotias ja töissä Euroopan neuvoston sihteeristössä Strassbourgissa.

http://turunsanomat.fi/extra/?ts=1,4:10:0:0,4:10:1:1:2003-04-12,4:151394,1:0:0:0:0:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perverssi kirjoitti:

???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu