Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Se oli niin ihanaa!

Mulla on uus tyttöystävä, me ei olla rakasteltu vielä, mutta tänään se suuteli sen loppuun asti. Sillä on semmonen ihana "maiskutteleva" tyyli ja se käyttää paljon sitä pehmeetä kieltänsä. Tunne oli aivan jotain uskomatonta. Kun aloin varotteleen et en kestä enää kauaa niin toi kultaseni siihen vaan et "ei se mitään haittaa" hidasti vaan tahtia ja jatkoi ja jatkoi. Minä sitten tulin hänen suuhunsa ja tyttö lopuksi nielaisi tyylikkäästi. Oon niin tyytyväinen, aivan ihana tyttö!
53030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

juuri niin, hieno tyttö! ihana sellainen! itse olen saanut suurta arvostusta mieheni taholta koska nielasen tyylikkäästi myös ;) kun entiset tyttöystävänsä eivät uskaltaneet ottaa koskaan loppuunasti koska pelkäsivät että tulee yrjö...voi hohhoijaa! mä voisin tehdä sitä kokoajan, sperma ON ihana asia :) terveisiä vaan hyvin oppineelle tytöllesi ja onnea leikkeihinne :)

Äänestä

Mäkin haluisin seuraavan tyttökaverin tekevän mulle just jotain vastaavaa!! Ex-tyttökaveri ei ottanut koskaan loppuunasti, itseasiassa kukaan ei ole vielä ottanut multa lastia suuhun...Noh, onneks tässä ollaan vielä nuoria...

Äänestä

Mäkin haluan tuollaisen tytön,mistä niitä saa.

Äänestä

Muistan ikäni ne suihinotot kun entinen vaimoni innostui muistelemaan vanhoja, meinaan hän oli toiminut Tukholmassa 15 vuotiaana jäätelönmyyjänä vanhassakaupungissa ja ystävättäret olivat houkutelleet tienaamaan todellista rahaa suihinotoilla. Se oli kuulemma helppoa rahaa ja nopeaa myös. Ilmeiasesti kesän aikana tuli senverran kokemusta, että mulla ei kynnet meinanneet varpaissa pysyä kun hän otti suihin!
Nykyään on liki toisin päin, minä nuolen 2-3 orkkua nykyiselle vaimolleni joka helvetin aktissa.

Äänestä

mullakin on uusi poikaystävä ja mä olen ottanut siltä suihin.. saat olla onnellinen että tyttö nielaisee, koska se saattaa vaatia hiukan :)

tai siis ainakin itselläni sperman vaikutus tuntuu "polttavana" kurkussa kauankin jälkeenpäin, pitäisi juoda jotain perään hiukan aina.. se on kyllä ihanan palkitsevaa, kun poikaystävä suutelee heti nielaisun jälkeen.. siitä tulee oikeasti hyvä olo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Make kirjoitti:

Mulla on uus tyttöystävä, me ei olla rakasteltu vielä, mutta tänään se suuteli sen loppuun asti. Sillä on semmonen ihana "maiskutteleva" tyyli ja se käyttää paljon sitä pehmeetä kieltänsä. Tunne oli aivan jotain uskomatonta. Kun aloin varotteleen et en kestä enää kauaa niin toi kultaseni siihen vaan et "ei se mitään haittaa" hidasti vaan tahtia ja jatkoi ja jatkoi. Minä sitten tulin hänen suuhunsa ja tyttö lopuksi nielaisi tyylikkäästi. Oon niin tyytyväinen, aivan ihana tyttö!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu