hyvä suunnittelija Kotkan seudulta?

Onko kenelläkään suositella hyvää, ammattitaitosta suunnittelijaa tai arkkitehtiä Kotkan seudulta? Tonttimme on sen verran erikoinen, ettei ihan valmita "pakettia" omin avuin tunnu löytyvän. Samalla kertaa kyselisin millaisia summia olette suunnittelusta maksaneet?
1278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tontillesi millaisen talon tahansa ja myyjän kautta saat ilmaista arkkitehtisuunnittelua kun annat tarpeesi vaikka ruutupaperilla eteenpäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rölli-rakennuttaja kirjoitti:

Onko kenelläkään suositella hyvää, ammattitaitosta suunnittelijaa tai arkkitehtiä Kotkan seudulta? Tonttimme on sen verran erikoinen, ettei ihan valmita "pakettia" omin avuin tunnu löytyvän. Samalla kertaa kyselisin millaisia summia olette suunnittelusta maksaneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu