POLIISI ON SE JOKA SEKOILEE VERORAHOILLA

POLIISILLE PITÄÄ SAADA TULOS VASTUU ! NE KEKSII KAIKKEA PASKAA ! KUN POLIISI EI OIKEESTI MITÄÄN OSAA TEHDÄ ! JOLLEI OLISI YHTÄ ASIAA JOTA EN VOI SELVITTÄÄ !, POLIISI EI SELVITTÄISI 10 % KAIKISTA RIKOKSISTA JA NEKIN OLISI KÄNNISTEN JUTTUJA ! POLIISIT ON TYHJÄPÄITÄ
1247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tutkinnanjohtaja Tero Haapalalla.Sutta tai sekundaa
EI vastuuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ME MAKSAMME kirjoitti:

POLIISILLE PITÄÄ SAADA TULOS VASTUU ! NE KEKSII KAIKKEA PASKAA ! KUN POLIISI EI OIKEESTI MITÄÄN OSAA TEHDÄ ! JOLLEI OLISI YHTÄ ASIAA JOTA EN VOI SELVITTÄÄ !, POLIISI EI SELVITTÄISI 10 % KAIKISTA RIKOKSISTA JA NEKIN OLISI KÄNNISTEN JUTTUJA ! POLIISIT ON TYHJÄPÄITÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu