toinen muksu ,sillä poika on jo silloin 1v 10kk,joten tohinaa riittää.Onko muita toista lastaan odottavia?Minulla on diabetes ,mutta hyvin on muuten mennyt,entä sinulla?
Meille tullee maalisvauva la 15,3 2006
P&J
5466
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
toista lasta odottelen,la 18.1.
Hyvin on nyt mennyt kun alun kovasta pahoivoinnista olen päässyt eroon.
esikoinen on jo 6-vuotias. LA on toukokuun lopussa. Hyvin on muuten mennyt, mutta aamuisin on aika heikko olo ja väsymys painaa välillä päälle tosi kovasti. Ruokahalu vähentynyt. Muuten tosi onnellisia ollaan et saadaan toinen nyyti kotiin.
Meille on myös Pikku Kakkonen tulossa. Laskettu on jossakin toukokuun loppupuolella, jolloin esikko on sitten hieman yli 2v.
Yritystä on ollut niin kauan, että meillä olisi jo toinen, jos heti olisi tärpännyt.
Tosin esikko on niin "villi" tapaus että parempi kai näin.
Unohtuipa sitten kirjoittaa että minulla on II-tyypin diabetes.
tulossa toinen lapsi ja la 17.3. meidän lapsille tulee n.4v. ikäeroa ja tyttö odottaa jo innolla vauvaa niin kuin mekin miehen kans. piiiitkä talvi edessä ja kaikki vauvan tavarat on jo kasassa, vain VAUVA puuttuu!!