Kuka Minnan kaveriksi äänestykseen?

Kukakohan joutuu minnan kaa äänestykseen????
4406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joutuvat äänestykseen. Toivoisin että toinen äänestykseen menijöistä olisi Terhi mutta taitaa olla niin hyvä manipuloimaan kanssakilpailijoitaan ettei ole.

Äänestä

Jos Hanna on vuorossa pudotuslistalla, sähköä ja tuimia ilmeitä tullaan näkemään.

Äänestä
  • Putoais nähtäisiin kenen kanssa Hanna sitten nysväisi =)

    Äänestä

  • toukka kirjoitti:

    Putoais nähtäisiin kenen kanssa Hanna sitten nysväisi =)

    nähtäisiin kun kathy olisi timpan kimpussa ;) kertoihan jo tunteistaan kerran humalassa.. hmm hmm...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

Kukakohan joutuu minnan kaa äänestykseen????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu