kun olen hengaillut yhden naisen kanssa ja meillä tuntuu olevan hauskaa yhdessä ja ollaan ehkä hiukka ihastuneita toisiimme. Sitten ongelmaan. Kysyin suoraan naamatusten ja myös tekstiviestillä hänen ajatuksiaan ja "tunteita" ja hän ei vastaa tähän mitään! Kun kysyin naamatusten hän naureskeli ja sanoi että vastaa kun on ottanut kännit. ja tekstareihin ei tule mitään vastausta. Miten edetään kaikki neuvot tervetulleita
Kiitos paljon
Kiitos paljon
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tais tulla pakit!
ottanut kännit? En kyllä huonompaa vastausta tähän hätään keksisi!
Jotenkin tosiaan tuntuu et naikkonen on ihan täys idiootti, mut kun ollaan kahden se hymyilee, jutellaan kaikesta, pyytää mua usein johonkin sen kans ym.. Mutta mutta? Mä en tajua ollenkaan mitä se tolla letkautuksella tarkoitti??
Saattaa olla, että on niiiin ihastunut, ettei oikeasti kehtaa sinulle edes kertoa itse pakkien pelossa. Itse olen tällaisessa tilanteessa... Pelottaa niin penteleesti!
Joihinkin naisiin on helppo rakastua - ja monet heihin myös rakastuvat, vaikka varoittaisi.
Heitä ei vain koskaan voi sitoa. Tee itsellesi palvelus ja päästä irti vielä kuin vain voit.
If you love her, let her go.