Myydään käytettyjä alushousuja hintaan 15e. todella kiiman tuoksuisia.
Laita toiveesi sähköpostiin ja osoitteesi mihin toimitetaan. Toimitus tapahtuu huomaamattomasti ja 100% luotettavasti. osoite [email protected]
Laita toiveesi sähköpostiin ja osoitteesi mihin toimitetaan. Toimitus tapahtuu huomaamattomasti ja 100% luotettavasti. osoite [email protected]
Vastaukset 5
Vanhimmat
muuten, mutta mitä perkelettä niillä sinun paskaisilla pöksyilläsi tekee kun uusia saa tehtaanpäkkauksessa halvemmalla eivätkä haise mädäntyneeltä ja paskalta tai kuselta!
Myydään käytettyjä alushousuja hintaan 15e. todella kiiman ja sperman ja kakan tuoksuisia. Lisämaksusta myös pierun tuoksuja.
Laita toiveesi sähköpostiin ja osoitteesi mihin toimitetaan. Toimitus tapahtuu huomaamattomasti ja 105% luotettavasti. osoite [email protected]
Ajettele nyt, joku jehovalainen nuori tilaa sinulta paskalta haisevat housut ja saa vaikka jonkun bakteerin niistä. Sinä senkin vanha ukkeli !
kallista,kaupasta saa paljon halvemmalla,eikä niitä tarvii heti pestä
Vaihdetaan tytöt alushousuja keskenämme.
Saatte vaihdossa kiimaisten eläkevaarien paskaisia ja spermaläikkäisiä kalsareita.
Paljonko maksatte tytöt väliä?
Kiihoittaako tytöt?