Fso Polonezia ostamassa

Tässä oon miettinyt että pitäisköhän ostaa Fso Polonez. Kertokaa mitä vikoja siinä on? Itse autohan on edustavan näköinen ja hyvin varustettu. Kelpaa siinä huligaanin ajella rennosti kyynärpää ulkona ja ganja suupielessä.
102245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja huippukestävä, ei mitään tyyppivkoja.

Äänestä
  • Silti pitää autoa yöt tallissa, koska varkaat iskee helposti tuollaiseen autoon, koska venäjän uusrikkaat himoitsevat ko. autoa.

    Äänestä

  • Kannattaa kirjoitti:

    Silti pitää autoa yöt tallissa, koska varkaat iskee helposti tuollaiseen autoon, koska venäjän uusrikkaat himoitsevat ko. autoa.

    Juu olen nähny monasti kun em.automerkin omistajat ovat tanssineet autonsa ympärillä Poloneesia hattuaan maahan polkien naama julmassa irvistyksessä

    Äänestä

  • Kannattaa kirjoitti:

    Silti pitää autoa yöt tallissa, koska varkaat iskee helposti tuollaiseen autoon, koska venäjän uusrikkaat himoitsevat ko. autoa.

    Että tuleva mersun c-malli tehtäisiin polonezin alustalle.

    Äänestä

  • Insinööri k kirjoitti:

    Että tuleva mersun c-malli tehtäisiin polonezin alustalle.

    Vähintään yhtä "hyvä" ja harkinnanarvoinen on myös Elite Pick Up.Taattua tyytyväisyyttä ja ajonautintoa tarjoavia kulkuneuvoja molemmat.Eikä tule joka kulmassa toista vastaan.

    Äänestä

  • SELLAINEN OIS NASTA JOSKUS KORTIN KERA JA SITTEN VIELÄ SELLAINEN FSO POLONEZ JA FSO 125P JA SITTEN OIS NASTAA AJELLA SILLÄ SUKULAISTEN AUTOJEN OHITTE
    JA SITTE TOISELLA KAVERILLA OIS LADA 1200 JA TOISELLA LADA 1500 JA MULLA POLONEZ JOSSA V8-KONE ALLA JA SITTEN VIELÄ FSO 125P PUNAINEN JOSSA OLISI KUUTOSKONE ALLA JA SITTEN VIELÄ TALLISSA FSO PICK-UP JA NEUVOSTOLIITON IHME LADA 1500S 2103 TUPLALAMPUILLA

    Äänestä

mul olis myydä polle.
vähän ruostetta,ajettu vasta 5 TKM
Ei lähde käyntiin,mut huippu peli on,tuulilasi rikki,vaihdossa voi tarjota esim 500 sarjan bemaria.

Äänestä

Bemaristit kateellisina katselevat, kun pyyhkäiset poloneesillä ohi.

Äänestä

muuta vikaa oo ku ei tahdo oikeen liikkua ja syö petroolia niin maan pirusti mut jos ganja huulessa meinaat kurvailla ni eipähän polliisit kiinnitä huomiota kun huiput on max 80km/h

Äänestä

pois vaan on semmonen saatanan panssarilaiva nottei paremmasta väliä.takapenin kaataa ni mahtuu vaikka nussimahan tai vitustin kaljakorejan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huligaani2 kirjoitti:

Tässä oon miettinyt että pitäisköhän ostaa Fso Polonez. Kertokaa mitä vikoja siinä on? Itse autohan on edustavan näköinen ja hyvin varustettu. Kelpaa siinä huligaanin ajella rennosti kyynärpää ulkona ja ganja suupielessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu