Ei narrit ole niin huonoja

Kuin sarjataulukko näyttää mutta kyllä molempien peli oli tänään perseestä ja IFK:n peli aivan helvetin sekavaa, varsinkin 3 erä jossa johto munattiin täysin. Miten joku voi onnistua näin huonosti vikalla 15-minuutilla? Kyllä nyt pitäisi saada jotain ryhtiä tuohon pelaamiseen. Näin ei kertakaikkiaan voi jatkua!
5266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

molemmat joukkueet oli surkeita. Vittu, silloin harvoin kun käyn katsomassa hifkin ja pellejen peliä, nää mulkerot häviää aina.

Äänestä
  • Et kävis useemmin

    Äänestä

  • toivoaja kirjoitti:

    Et kävis useemmin

    en todellakaan viitsi enään käydä niin paskaa kiekkoa hifkoooo...pelaaa!! svedut on sveduja!! ja sen huomaa!! hyvä suomi ja jokerit!!

    Äänestä

oli naurettavaa siellä b2:ssa, kun Jokerit pyöritti peliä 3 erää aivan selkeästi. Ei siinä ollu HIFK:lla paljon sanomista!

Äänestä
  • kävin aikoinaan kattoo niitä pelejä ja silloin taso oli paljon parempi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kyykkyttäjä kirjoitti:

Kuin sarjataulukko näyttää mutta kyllä molempien peli oli tänään perseestä ja IFK:n peli aivan helvetin sekavaa, varsinkin 3 erä jossa johto munattiin täysin. Miten joku voi onnistua näin huonosti vikalla 15-minuutilla? Kyllä nyt pitäisi saada jotain ryhtiä tuohon pelaamiseen. Näin ei kertakaikkiaan voi jatkua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu