Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suuseksistä

On se vaan surkeaa kun naiseni tykkää kun nuolen hänelle orgasmeja, mutta mitään ei saa takaisin.
Syynä kuulemma sperman paha maku yms, ja kondomiakaan ei halua käyttää suihinoton yhteydessä. Itse rakastan naisille orgasmin nuolemista, joten en ymmärrä vaimoani joka ei halua. Pitäneekö jättää asia sikseen ja vain jatkaa yksipuolista nuolemista ja unohtaa että koskaan saisi itse orgasmia suihinoton yhteydessä? Vai pitääkö siitä maksaa jollekkin muulle, tai tehdä vaihtokauppa toista naista nuollessa..
42610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

miks sen täytyy ottaa lasti suihin,sehän vois vetää käteen ja lennättää lastin vaikka rinnoilleen

Äänestä
  • Sitäkin olen kyllä kysynyt, vaan eipä tunnu kiinnostavan myöskään.

    Äänestä

naisesi ei välttämättä kehtaa myöntää ettei oikein osaa ottaa suihin. se ei nimittäin loppujen lopuksi ole niin helppoa, varsinkaan ihmiselle, jolla on kakomisrefleksi herkässä. tiedän ihmisiä, jotka toisinaan puklaavat pelkästään hampaita harjatessa, heille en todellakaan suosittelisi suihinottoa.. tai sitten naisellasi on vaikeuksia kontrolloida hampaiden käyttöä suuseksin aikana, jospa hänelle on joskus asiasta valitettu ja hän on säikähtänyt..?

kerro hänelle että olet valmis etenemään hitaasti ja kertomaan hänelle suoraan mikä tuntuu hyvältä ja mikä huonolta. jollei hän pidä sperman mausta, kerro hänelle ettei sinun tarvitse tulla hänen suuhunsa, munan voi ottaa pois suusta tulohetkellä ja roiskia vaikka omalle mahalleen.

jos ei naisesi kuitenkaan järkipuheen jälkeenkään halua antaa sinulle nautintoa, ehdottaisin ettet sinäkään anna sitä hänelle.

Äänestä
  • Taidat olla aika kokenut,hyvä on ainakin kirjoituksesi ja täyttä asiaa.

    Yhdyn täysin tuohon sinun loppukommenttiisi,ei toisellakaan ole velvoitteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voivoisentään kirjoitti:

On se vaan surkeaa kun naiseni tykkää kun nuolen hänelle orgasmeja, mutta mitään ei saa takaisin.
Syynä kuulemma sperman paha maku yms, ja kondomiakaan ei halua käyttää suihinoton yhteydessä. Itse rakastan naisille orgasmin nuolemista, joten en ymmärrä vaimoani joka ei halua. Pitäneekö jättää asia sikseen ja vain jatkaa yksipuolista nuolemista ja unohtaa että koskaan saisi itse orgasmia suihinoton yhteydessä? Vai pitääkö siitä maksaa jollekkin muulle, tai tehdä vaihtokauppa toista naista nuollessa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu