206 1.1 nykii

2003-mallin 206 1.1 nykii täysin lämpimällä koneella, tasakaasulla ajettaessa. Välillä.

Mistä voi johtua?
3507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkistuta tietokoneen liittimet.
Yleinen vika pösöissä.
Kannattaa tehdä pian voi jättää tielle ja rasittaa paikkoja turhaan.

Äänestä

Ei tekisi pahaa tarkastuttaa puola.

Äänestä

Imuilman painetunnistimen liitin nro 3 löysällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle kirjoitti:

2003-mallin 206 1.1 nykii täysin lämpimällä koneella, tasakaasulla ajettaessa. Välillä.

Mistä voi johtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu