tunteeko kukaan

auttakaa, tunteeko/tietääkö kukaan kassaa Iisalmen Maxista? Mustat hiukset ja tummat silmät, kassalla usein..hymyilee paljon ja nauraa ja juttelee kaikille.. niin ihana..
*haaveilee*....
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tunteeko joku sitä, mee sä kans hymyilee sille ja pyydä treffeil :)

Äänestä
  • kiva tietää hänen nimensä ja vähän muuta, ja hänellä on sormus vasemmassa nimettömässä niin että on aika varmasti varattu.. ja miksei olisi, on niin ihanan säteilevä ja kaunis, siis myös sisäisesti. On aina iloinen ja nauravainen ja kaikille, siis niillekin jotka sille jotain urputtaa, on ystävällinen ja kiinnostunut.. todellinen asiakaspalvelija.. *huoh*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kassaleidiä kirjoitti:

auttakaa, tunteeko/tietääkö kukaan kassaa Iisalmen Maxista? Mustat hiukset ja tummat silmät, kassalla usein..hymyilee paljon ja nauraa ja juttelee kaikille.. niin ihana..
*haaveilee*....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu