Miten ihmeessä me ollaan päädytty tähän: molemmat haluu, mutta kumpikaan ei uskalla!?! Sovitaanko,että ensi viikonloppuna lopetetaan tämä jahkailu ja uskalletaan elää täysillä tässä ja nyt!!!!
Miten tässä näin kävi?
en ymmärrä
192705
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
...voi kuule kun se oliskin noin helppoo!!!
Kyllähän se on jos sen annetaan olla...ei kannata tehä asioista liian monimutkaisia...kerranhan täällä vain eletään.
näreet kultaseni.Perjantai kun saapuu me tavaramme pakataan.Ja lähdön hetki koittaa niin minne mentäisiin???
Emmä uskalla kuitenkaan ja sä vielä vähemmän.
Sori :)
Hitsi, ja juuri kun mä mietin kerääväni rohkeuteni ja tekeväni jotain asian eteen viikonloppuna... ;)
Sovitaan vaan, olen minäkin kyllästynyt tähän jahkailuun. Ens viikonlopusta otetaan kaikki irti.
olis tarkoitus??Kysympähän vaan.
selvästi kaksi naista tarjolla!
Toinen uskaltaa ja toinen ei tai sitten toinen haluu ja toinen ei?! Riippuu tietysti siitä kuka kysyy?
Olen nainen.
Mitäs jos nähdään samassa paikassa kuin viimeksi kun törmäsimme toisiimme?
Kun vaan kerrot että missä me viimeksi nähtiinkään ;).
mahtava kun tulisit sä vain....
jos väärin teen mä sen???
Siis ilmeisesti sinäkin nainen =).
Kyllä sä muistat. olimme molemmat omien kavereiden kanssa liikenteessä...
Se kyllä taisi olla. Mutta useimmiten ihmiset ovat liikkeellä kavereidensa kanssa. Me kyllä liikumme usein keskenämmekin.
mekin, hän ja mä omissa porukoissa ja törmättiin viikonloppuna..soita mulle, sulla numero tai tule käymään. Osoitteen saat nropalvelusta, jos et muka tiedä..
Minun mielestäni voitaisiin hoitaa se pois alta jo heti huomenna. Jos saataisiin olla hetki rauhassa.
Minusta saat olla rauhassa niin kauan kuin itse haluat.Minulla olis aikaa vain yhdelle??