Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Parasta

esileikeistä parasta on, kun voi kaikessa rauhassa nuoleskella ja imeskellä pimppijä samalla rintoja hieroen ja puristellen välillä nännejä imeskellä ja saada vaimo tuntemaan itsensä halutuksi isolla HOOLLA
42281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Entä jos vaimo ei anna:

a) imeskellä pimppiä
b) hieroa tai puristella rintoja
c) imeskellä nännejä
d) koskea kädellä / sormilla pimppiin

Kuinka toimia tällaisessa tilanteessa?

Äänestä

...ihanalta =) naisesi on onnekas!

Äänestä
  • ..saisikin sitä suuseksiä niin että varpaissa asti tuntuu kun saa tajunnanräjäyttävän orgasmin! Mutta ei, mies kuvittelee että kaksi lipaisua ja vehje sisään riittää. Nyyh.

    Äänestä

  • pari kertaa kuukaudessa näin niin pysyy seksi elämä viriilinä näin vanhemmallakin ijällä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


namija kirjoitti:

esileikeistä parasta on, kun voi kaikessa rauhassa nuoleskella ja imeskellä pimppijä samalla rintoja hieroen ja puristellen välillä nännejä imeskellä ja saada vaimo tuntemaan itsensä halutuksi isolla HOOLLA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu