täälläkin käy varmasti ihmisiä ketkä tunsivat kyseiset neidit jotka porukalla kävivät vastustuskyvyttömän vanhuksen kimppuun.. olis mukava tavata nämä neitokaiset.. pienet yhteiskunnan loiset..
kertokaa ihmeessä poliisille näiden henkilötiedot jos tiedätte.. mutta sitä ennen mieluisasti kidutetaan näitä pikkuisia sikoja..!!
poliisi tv
9
1987
Vastaukset 9
- Rankaisija
...niin katotaan ja silloin ei sääliä tipu!
- hirteen
Onneksi Poliisi-teeveen kuva oli niin hyvä, että tämä iso sälli, paidan selässä nro 10, ja sen pienemmät rääpelekamut jäävät taatusti kiinni. Vituttaa tollaset luuserit, käyvät vanhan miehen kimppuun. Toivottavasti tulee uusintana ja valvontakameran kuva isolla Aamulehteen. Vittu, kaikista tollasista pitäisi laittaa passikuvat lehteen. Ihmetyttää myös ohikulkijat, viiden miehen seurue jatkoi muinamiehinä matkaa. Ihmisen voi potkia kadulla vaikka hengiltä eikä kukaan tee mitään. Tappakaa ne, hyvät tamperelaiset!
- hyi sua
Hys hys...eipäs heittäydytä itse pedoiksi, annetaan virkavallan hoitaa nämä asiat, mutta jätetään itse kaikenkarvaiset tappamiset ja hakkaamiset sikseen, kun itse siinä vain kusessa ollaan.
By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle. - Pelkuria
hyi sua kirjoitti:
Hys hys...eipäs heittäydytä itse pedoiksi, annetaan virkavallan hoitaa nämä asiat, mutta jätetään itse kaikenkarvaiset tappamiset ja hakkaamiset sikseen, kun itse siinä vain kusessa ollaan.
By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle."By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle."
Älä luuseri selitä. Jos tässä elämässä on jotain tehtävä niin ei siinä pikku syytteitä tai sakkoja voi jäädä pohtimaan.
Ja pikku rahanmeno ei näytä esimerkiksi kaasujalkaa keventävän tai vapaamuotoista parkkeerausta häiritsevän.
- löytyy
ko. valvontakameran kuvia eli on esimerkiksi ottanut videolla lähetyksen niin yrittäkää saada niitä nettiin kaikkien nähtäväksi
- ja sitten
Viekää Saunan Taakse...Perkele!
- luulisi
että on jäänyt niiden kuvien perusteella kiinni... Kuulin juttua että ainakin yksi niistä pallopäistä olisi tesomalta. Olisi joskus mukava saada tuollaisia jätkiä käsiin.
- Arska
Kiinni jäivät, eilisessä Poliisi tv:ssä oli juttua. Hyvä!!! Toivottavasti näyttävät vanhemmillekin sen videon ni näkevät minkälaisia lapsia ovat kasvattaneet! Ku perheestä se moraali ym. perimmiltään tulee.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää811039Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani186732Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br200661- 38658
Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai160625- 100595
- 40517
- 31505
- 24498
- 34442