Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

fantasia

haluaisin runkata jollekullle kypsään ikään ehtineelle naiselle joka minun tekemisiäni katsoessaaan myöskin tyydyttäisi itseään.
22019
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mennä vanhainkodille, siellä on niitä kypsiä jopa ylikypsiäkin naisia. Mene vaan rohkeasti ja runkuttele mummojen edessä!

Äänestä

useimmissa seksikaupoissa on privaattiesityksiä ja monesti esiintyjä on 40 tai jopa 50 ikäinen. Tota vanhainkotia tai muutakaan itsensäpaljastelukuviota en suosittele, löydät itsesi vielä putkasta paljastelemassa deekuille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

haluaisin runkata jollekullle kypsään ikään ehtineelle naiselle joka minun tekemisiäni katsoessaaan myöskin tyydyttäisi itseään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu