Miten tullaa painijaks?

Niko the revenge

wrestlinki miehet on kaikista kovimpii ja vahvimpii. Miten ne alkaa wrestlaa ja missä? Mitä kaikkee niile opetetaan mitä ne ei ees paljasta matseissakaa? Ja kuinka ne voi tulla nii vahvoiks? Ku eihä reikkaisroomalaine paimimies ees jaksa nostaa tavan hanskii ilmaa niiku wrestlinkissä. Mitä ne nostelee ku onn nii vahvoja? Mä haluun alottaa wrestlinkin ku sillä pystyy tumppaa ihoo kusipäitäki.

5

1039

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hole the p...nis

      Tuus Niko meidän salille, niin painitaan oikeen porukalla. Meinaan meillä saat kahta miestä vastaan eli edestä ja takaa. Kun ollaan painittu muutama kuukausi, takaan että unohdat muut lajit. (Kyllä nikolta perät revitään)

    • Hanska

      Tääl on taas näitä jätkiä jolla on todellisuudentaju hämärtyny.

    • Fenris

      Tuusula Wrestling Federation kouluttaa tulevaisuuden supertähdet. Murskaaja-Tino nousee lähivuosina Hulk Hoganin kaltaiseksi legendaksi.

      • Simo Ketola

        Tuusula Wrestling Federation???? Voi vittu ja joku vielä on tajunnu rahastaa teitä koulukiusattuja ressukoita,vittu te olette luusereita.


    • Bryan danielson

      Painijat saa paljon pesää. Suosittelen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      102
      2334
    2. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      222
      1950
    3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      176
      1762
    4. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

      Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
      Maailman menoa
      102
      1334
    5. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      38
      1260
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      1128
    7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

      😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
      Luterilaisuus
      277
      842
    8. 90kW kulutus

      Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
      Maailman menoa
      180
      691
    9. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      47
      685
    10. Vanhemmassa miehessä

      on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
      Ikävä
      51
      680
    Aihe