auto

Montako autoa olette myyneet vakuutusyhtiöille
a) liikennevakuutuksen
b) kaskon perusteella
4433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katsotaas
A) noi suunnilleen nolla
B) n0lla

Äänestä

a) 9
b) 0 kun menee omavastuu

Olen muuten sitä mieltä, että "KASKON" voisi lopettaa vakuutustarjonnasta.

Äänestä
  • Samaa mieltä. Käytin eilen vasemmalta tulleen liikennevakuutusta, myönsi paikalla. Lastun vahvuus riippuu syötön määrästä.

    Äänestä

Taidampa lähteä katselemaan sopivaa ostajaa, kun näyttää olevan sopiva autonmyyntikeli. Vapaaehtoisia ostajaehdokkaita näytti olevan ainakin tuusulanväylällä. Eikä tarvitse edes kaskoa käyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauppaa kirjoitti:

Montako autoa olette myyneet vakuutusyhtiöille
a) liikennevakuutuksen
b) kaskon perusteella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu