Niin siitä uudesta videosta, että ootteko jo nähny tai ladannu sen? Mä lataan sitä juuri ja saa nähä minkälainen se on.
Jesus of Suburbia
16
1335
Vastaukset
- maukka
Oon kattonu kolme kertaa ja tulin siihen tulokseen että sehän on loistava. En malta odottaa sitä kokonaista versiota.. tuohan on vaan puolet siitä.
- d>p
besta vallan hullustuu ja saa hihityskohtauksen jos lataan sen sille; mistä se löytyy (muualta kuin niiden sivuilta)? 8)
- Sally.
Hieno video oli, ei voi muuta sanoa. :)
- GD-fani
olen ladannu ja kattonu sen ihan ok,ainakin erilainen kun ne muut..ei tod. mitään pikkulasten silmille tarkotettua..(kuten ei kyl varmaan ne aikasemmatkaan..)
- mä vaaann..
aikamoinen pettymys.. en tykänny videosta yhtää.. xP tylsää katottavaa..
- jokuvaan.
mä vaaann.. kirjoitti:
aikamoinen pettymys.. en tykänny videosta yhtää.. xP tylsää katottavaa..
et sit varmaan tajunnu siitä mitään :P
- mä vaaann..
jokuvaan. kirjoitti:
et sit varmaan tajunnu siitä mitään :P
Ehkä enemmän ku sä! kai tääl ny saa sanoo omat mielipiteet! heti aletaa vittuilee! xP
- your_lucky_star
Itse pidin videosta. Ja tosiaan, ei ole pikkulapsille sopivaa katsottavaa. Mutta hyvä oli , ainakin minun mielestäni:)
- Laydee-J
Ei ehkä ihan mitä odotin. Itseasiassa ei ollenkaan sitä mitä odotin. Noudatti aika hyvin biisiä, mutta mun mielestä tuo video oli vähän tylsä. Just sellanen nimenomaan MTV:lle tehty sekunda-video. Ainoa poikkeavuus oli pituus. Ihan katsottava se oli. Ei kuitenkaan biisin arvoinen video. Tosin jos hyvälle biisille tekee vielä paremman videon niin biisi saattaa muuttua laimeaks jos sitä kuuntelee ilman että näkee videon. Jos tajuatte pointin. :D
- St. Jimmy
Ei se ollu kuule minkään sortin sekunda-video ettäs tiiät. Sori nyt vaan, mutta se oli kovan luokan kamaa (ja hyvää sellaista).
- hmmm
se voi olla muka MTV:lle tehty, kun Suomessakin jotkut luokittelee sen K-18 eikä sitä edes näytetä tästä syystä MTV:ltä...?
- Hjelp
Lasit sen? Suora linkki lataukseen, kiitos.
- Bia
joo no latasin sen heti ku se tuli GDA_':han ladattavaks ja siitä on jo monta viikkkoa.
- St. Jimmy
...ON IHAN PARAS!!!!!!!!!!!!!!!!
- WRIGHT
oon nähny videon aikoja sitten (:
on todella hyvä, Lou taylor Pucci on juuri sopiva siihen rooliin :D muutenkin IHANA video. ehkä paras..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273295Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122439Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.832354Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1062064Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761673Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481544Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261456Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001295- 1221192
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136