Sheriffi kirjautunut viimeksi 27.9, hoitaa aika huonosti hommansa.
Nyt vaan nimimerkkejä tähän alle, jotka haluaa sheriffin vaihtoon. Voisi lähettää ko keskustelun sitten ylläpidolle, jos se nyt mitään auttaa. Ala-arvoista tekstiä tulee joiltakin "pelaajilta".
Nyt vaan nimimerkkejä tähän alle, jotka haluaa sheriffin vaihtoon. Voisi lähettää ko keskustelun sitten ylläpidolle, jos se nyt mitään auttaa. Ala-arvoista tekstiä tulee joiltakin "pelaajilta".
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä tänne pitäis saada joku kunnon sheriffi, joka olis tehtäviensä tasalla.
tähänkään mennessä tuottanut tulosta.siis ollaanhan me monet valitettu jne mutta ei auta. no samahan se se on jankuttaa kaippa ne joskus tekis jotn.
et kun tän suomi24:n takana on ruotsalainen Eniro, ne vaan nauraa meidän suomalisten toilailuille .
Sheriffin vaihto ei auta. Kuitenkin siihen valikoituu tilalle joku toinen terapian tarpeessa oleva.
Ei nää tekstit niin tärkeitä ole. Itseäni ei kenkuta lainkaan, kun huomaan, että shefu on poistanut tekstini. Hän sai siinä tarvitsemaansa terapiaa.
sivuja ollaan alettu toden teolla häiriköimään..räkänokkaiset nassikat häiritsevät keskittymistä vedonlyöntii..painakaa h...elvet..n kersat
Täydellinen kaikin puolin.Varsinki kun oon jo eläkkeellä.
Perustaa oman fantasiapalstan. Pistin juuri palautetta ylläpidolle sheriffin vaihdosta, tehkää muutkin samoin. Jospa se joskus tuottaisi tulosta. Ei oikein jaksaisi lukea noita "räkänokkauutisia". Onhan se tietysti kiva kun voi nimettömänä kertoa kokemuksistaan.
nää amispojat juttelee mitä ne on unissaan nähneet eivät kait edes ole pilhaa muuten nähny ku äitisä ..saunavuoron aikana.
häiriköitä tuolla muillakin suomi24 foorumeilla. Kai niitä kirjoittelee niin paljon ettei eniro oo viitsinyt paneutua asiaan. Tosin täällä kun käy aika paljon vakioporukkaa ja kun vakiokavijäkin haluaa sheriffiksi, niin en ymmärrä miksi se ei käy enirolle?????
Eihän noista roskaviesteistä paljon haittaa ole, mutta vois nekin olla poissa.