Tälle palstalle ilmestynyt rekisteröimättömällä Akseli Aivolohko-nimimerkillä kirjoittava henkilö ei ole sama Akseli Aivolohko, joka on tunnettu ja tunnetaan muilla Jani Wickholm-foorumeilla (aito Akseli oli aktiivi mm. edesmenneellä virallisella foorumilla).
Tällainen nimimerkin "rosmoaminen" ja viestien personoiminen aivan toiseen henkilöön kuin itse on, on erittäin ikävää ja hyvin loukkaavaa alkuperäistä nimimerkin haltijaa kohtaan. Etenkin kun ja jos nimimerkin "rosvonnut" on asioista päinvastaista mieltä kuin alkuperäinen nimimerkin omistaja.
Toivoisin ko. toisen nimimerkillä kirjoittavan ilmoittavan itse viesteistään "ilmoita asiattomasta viestistä"-klikin kautta ja esittävän niiden poistamista. Näin ei jatkotoimenpiteisiin välttämättä tarvitsisi ryhtyä.
Akseli Aivolohko-nimimerkkiä koskeva tiedote
a.v.a
1
583
Vastaukset
- blue
Minä ainakin tykkän Jani Wickholmin musikkia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087841
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1246198- 835247
- 1414593
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113250- 623054
- 582968
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818112482- 612457
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562086