Niin kiinnostuin tästä leiristä, niin onko tietoa että sopiiko ihan aloittelijoille tämä leiri? Alkeiskurssi on kyllä käyty, mutta kuitenkin.Ja millaista porukkaa siellä on, että onko siellä myöskin muita ns. aloittelijoita vai onko kaikki jotain suomen parhaimmistoa?? ;)
htbc naistenleiri?
2
552
Vastaukset
- Janica
Moi!
Oon ollu kaksi kertaa HTBC:n naisten leirillä. ekalle menin sillon ku olin treenannu vasta 3kuukautta. Se valmentaja (Petri Martinez) ottaa tosi hienosti kaikki huomioon, porukkaa on yhteensä n40 ja ihan eritasoisia. silti siellä ei jää kenenkään "jalkoihin". treenit on aika rankat, mutta niistä jää tosi hyvä fiilis. ja paljonhan se riippuu siitäkin miten tehokkaasti ite tekee.
kaiken kaikkiaan koko päivästä jää huippu maku suuhun ja se on ku leiri vaikka kestääkin vaan puoil päivää..
siellä on myös suomen parhaimpia aina mukana, se on kai niille pakollinen!!!
eli sinne vaan mukaan!!!!- Janica
lue lisää www.htbc.fi
t:Janica
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1444867Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813556SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt302545SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402223Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä652061Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851973Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991262