htbc naistenleiri?

sopiiko kaikille??

Niin kiinnostuin tästä leiristä, niin onko tietoa että sopiiko ihan aloittelijoille tämä leiri? Alkeiskurssi on kyllä käyty, mutta kuitenkin.Ja millaista porukkaa siellä on, että onko siellä myöskin muita ns. aloittelijoita vai onko kaikki jotain suomen parhaimmistoa?? ;)

2

551

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Janica

      Moi!

      Oon ollu kaksi kertaa HTBC:n naisten leirillä. ekalle menin sillon ku olin treenannu vasta 3kuukautta. Se valmentaja (Petri Martinez) ottaa tosi hienosti kaikki huomioon, porukkaa on yhteensä n40 ja ihan eritasoisia. silti siellä ei jää kenenkään "jalkoihin". treenit on aika rankat, mutta niistä jää tosi hyvä fiilis. ja paljonhan se riippuu siitäkin miten tehokkaasti ite tekee.

      kaiken kaikkiaan koko päivästä jää huippu maku suuhun ja se on ku leiri vaikka kestääkin vaan puoil päivää..

      siellä on myös suomen parhaimpia aina mukana, se on kai niille pakollinen!!!

      eli sinne vaan mukaan!!!!

      • Janica

        lue lisää www.htbc.fi

        t:Janica


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe