Entinen SM-liigatason jääkiekkoilija sai tiistaina Hämeenlinnan käräjäoikeudessa 1 vuoden 4 kuukauden ehdollisen vankeustuomion törkeästä huumausainerikoksesta ja ampuma-aserikoksesta.
Kukahan lienee, vuonna -63 syntynyt?
KUKA?
11
2399
Vastaukset
- -STT-
ex-HPK Mika Lartama
- gives
a shit !
- heetee
why give a answer... ??
Oh God please, give me a strenght to get along with these idiots... - watt
heetee kirjoitti:
why give a answer... ??
Oh God please, give me a strenght to get along with these idiots...Give AN answerE, check your writing, pls.
- heetee
watt kirjoitti:
Give AN answerE, check your writing, pls.
the main issue here...
I`m soo soory `bout my bäd inglish and poor wraiting!
Happy now? - soomi
heetee kirjoitti:
the main issue here...
I`m soo soory `bout my bäd inglish and poor wraiting!
Happy now?.. viel hoonompi lontooo...
- polliisi
Mika Lartama ja selvisi aivan liian vähällä. Ehdollista perhana, käytännössä tunnu yhtään missään. Linnaan se pitäisi pökätä PERHANA.
- veikkaan
mika laru lartama suomi ja hpk....säälittävä juttu että noinkin lahjakas kaveri voi valuta alas...
- takaakaan
Ei se lahjakkuus urheilussa takaa, että pää kestää myös "siviilissä", esimerkkejä on lööpeissä....
- blackmagictiger
takaakaan kirjoitti:
Ei se lahjakkuus urheilussa takaa, että pää kestää myös "siviilissä", esimerkkejä on lööpeissä....
PELAS HPKOOSSA VUOSINA 1988-1994.OLI SIIS 1992-1993 HOPEAJOUKKUEESSA MUKANA
- blackmagictiger
takaakaan kirjoitti:
Ei se lahjakkuus urheilussa takaa, että pää kestää myös "siviilissä", esimerkkejä on lööpeissä....
JEPP..NÄITÄ JUTTUJA RIITTÄÄ....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675