Missä Turussa tänään kova meno?

No niin ihmiset, mihin tänään Turussa? No niin, Mihin! Missä meno? Kertokaa?
2798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiistai-iltasin bruukaa meno oleen Fortes tai Giglinis.. sielt vaan katteleen!

Äänestä
  • Kiitoksia tästä! Mualtaki tullut että giglin hyvä, eli sinne siis!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OikkuPoikku kirjoitti:

No niin ihmiset, mihin tänään Turussa? No niin, Mihin! Missä meno? Kertokaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu