Halonen on niin ruma ämmä, että mua hävettää olla suomalainen. Halonen kilpailee maailman rumimman pressan tittelistä ja pärjää siinä kisassa aivan liian hyvin.
Halonen on ruma
9
292
Vastaukset
- Halosen kannattaja
Ja mitenkäs sinä tuon perustelet? Normaalin näköinen ihminen hän on... Eihän presidentin kai kuulukkaan mikään missi/mister Finland olla? Sitä paitsi ihan persoonallisen näköinen pressahan meillä on:)
- ei ajatukset
Nykyisen markkinatalouden keskeisin idea on ulkonäkö. Ei ajatusten sisältö. Ulkonäkö ratkaisee menestyksen. Olkoon näin myös pressakilpailussa. Ulkonäkökisassa Haloska kuuluu Kallion pulimantojen joukkoon.
- demarien vihollinen no1
...pidetään kritisointi puoli mieluiten politiikan puolella. Haloska on ihan viksun näköinen vasuri.
- hänen positiivisin
ominaisuutensa;)
- maija
Halonen on yhtä ruma kuin englantilainen näyttelijä Rita Tussingham ellei jopa rumempi.
- siitä vaan
Maija kuva kehiin, niin saamme arvostella avujasi. Ehkä pienet imutukset ja kohotukset olisivat paikallaan
- Presidentti on johtaja
onko ruma vai ei, toivoisin kuitenkin että olisi edes tyyli- ja tilannetajua, mutta kun ei niin ei......
- !!!
!!!
- Paavo
Joku raja se on rumuudellakin! Ei enää halosta presidentiksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914