Henkilökunta

autokoulussa

Miten tuttavallisia sinulle oltiin? Kun esim. sait kortin halasiko he sinua?

4

1355

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kapi

      Sain juuri tänään kortin ja koko ajan kun olen käynyt niin kaikki ovat olleet tosi tuttavallisia ja halailleet ja tänään etenkin kuljettaja tutkinnon jälkeen...

      • -ihmettelijä-

        kukaan koskaan halannut. tosin ensimmäisen inssin hylkäyksen jälkeen näytti siltä että opettaja olisi halunnut halata minua pelkästä säälistä x)


      • irina
        -ihmettelijä- kirjoitti:

        kukaan koskaan halannut. tosin ensimmäisen inssin hylkäyksen jälkeen näytti siltä että opettaja olisi halunnut halata minua pelkästä säälistä x)

        mulla oli tänään inssi , läpi meni , ja maikka halas ihan " iholla " , toivoisin sen jatkuvan vieläkin , ;)))))))))))))))))


      • Kahviautomaatti
        irina kirjoitti:

        mulla oli tänään inssi , läpi meni , ja maikka halas ihan " iholla " , toivoisin sen jatkuvan vieläkin , ;)))))))))))))))))

        Kun itse sain kortin, ajo-opettajani ei halannut mua, kätteli vain ja hymyili. Tosin tuntui siltä, että olisi halunnut halata muttei... Ehkä hän ajatuksissaan halasi mua!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      44
      2915
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2691
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      35
      2411
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      50
      1918
    5. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      32
      1884
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1523
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1473
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      102
      1213
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1193
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      72
      1041
    Aihe