Mistäs kannattaisi tiedustella puolijoukkueteltan keskisalkoja? Muistelen käyttäneeni sellaisia teräksisiä, joissa on hieman säätövaraa. Ja uusi kaminakin olisi tarpeen.
Puolijoukkueteltan salko
5
1857
Vastaukset
Kaminaa kannattaa kysyä tältä myyjältä ->
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=20883696
On kyllä jo umpeutunut, mutta saattaa olla myymättä tai useampia kaminoita.
Älä maksa liikaa uudestakaan, itse hankin aikoinaan torilla kiertelevältä army-kauppiaalta sissiteltan käytetyn kaminan 35 eurolla ja pelaa aivan hyvin.
Salot voit tehdä itse joko puusta tai alumiiniputkesta.
Savotalta niitä löytyy ainakin.- Laatzu
Oliko tästä ilmoittajasta mitään tarkempia tietoja? Entä miltä torilta ostit Kamiinan?
Kaminaa kannattaa kysyä tältä myyjältä ->
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=20883696
On kyllä jo umpeutunut, mutta saattaa olla myymättä tai useampia kaminoita.
Älä maksa liikaa uudestakaan, itse hankin aikoinaan torilla kiertelevältä army-kauppiaalta sissiteltan käytetyn kaminan 35 eurolla ja pelaa aivan hyvin.
- Nimetön
Ööh,edes suomen armeijalla ei ole tarjota noita alumiinisia säätövaratankoja sotilailleen,eli metsästä sopiva puu->nurin->karsitaan->kappas keskisalko,ei tartte hifistellä millään metallitangoilla prkl.
- Masa
Salkosarja 160 euroa
Telttakamiina 200€
Nämä tiedot sivuilta www.maanpuolustusyhtio.fi - Samuli
Käykää täällä:
http://www.milpro.fi/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso234974Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1614134Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani133456Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai673096- 892859
Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1522667Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist282473- 372473
- 201685
"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For1211660