Alan ymmärtää jo miksi Halosen ympärille rakennetaan kaiken maailman Conanin avulla ties mitä IMGOA.
IS ja HS jne joutuvat tekemään niska limassa kuvaajineen toimittajineen töitä, että Halosen kuva pysyisi sellaisena kuin sen kansalle haluaisisivat syöttää.
"Tarja syöttää Ronttia"
"Halonen hyppää hyppynarua tavis-koulun pihalla tavis-opettajien kera"
"TARJA LEIKKAA NARUN uuden kodittomien kesäkissojen kodin yltä, avajaiset siis..."
"Halonen klooraa kuin tavissuominainen Porvoon maauimalassa"
"Tarjalla myötätuntoinen ilme sekasorron keskellä"
"Tarjalla hallpishalli huivit käytössä"
jne...
Millainen Tarja Halonen oikeasti on?
Mitä mieltähän ihan aidosti on asioista?
Halonen puhuva sammakko?
prinssi sadun maan
1
104
Vastaukset
- Werneri Wassbinderi
Jos et sitä tiedä, niin ei sulle rautalangastakaan vääntämään. Ei viitti kuule vaivautua tai oikeastaan, kysy omilta porukoiltasi, A. Stubb - miehiltä/naisilta, Niinistö-jengiltä, AKS-porukoilta, NATO-intoilijoilta. Sieltä saat sulle sopivaa luonnekuvausta. Turha tuhlata ruutia harakoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762005Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361706Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81345Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241164Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591161Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60940
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57926