Ajattelinpa kysyä teiltä skorppareilta yhden kysymyksen. Tai no kaksi.
Eli, saavatko Skorpparit hepulikohtauksia useinkin? Itselläni on pari tuttua, joidenka horoskooppi on skorpioni. Hepulikohtauksia tuntuu tulevan aika usein.
Toinen kysymys koskee kumppaneita. Eli vaihtavatko skorpionit usein poika- tai tyttöystäviä? Yhdellä kaverilla vaihtuu noin. viikon välein poikäystävä (noh, tuo oli ehkä vähän liioiteltua, mutta kuitenkin aika usein tuntuu vaihtuvan)
Hepulikohtaukset?
5
1253
Vastaukset
- sun muusta
Luulenpa, että skorpparit saa hepuleita aivan, kuten muutkin. Tuntemani skorpioninaiset (joita on aika monta) ovat mitä luotettavimpia ystäviä ja melkein yliluonnollisen luotettavia puolisoita. Heillä on hyvin kärsivällinen asenne kanssaihmisiin, kumppanit ja perhe merkitsevät paljon. Pinnaa riittää, mutta jos niitä loukkaa (esim. pettämällä luottamuksen), ei sitä hevin ole saanut takaisin. Mutta kai niin on kaikilla muillakin, eikä vain skorpioneilla.
- skorpioni tyttö
heh no hepulit ehkä omalta osaltani pitävät paikkaansa,mutta riippuu millasia hepuleita tarkoitat,nauruhepuleita?:)Mutta minullakin on pari skorppari tuttavaa jotka vaihtavat aika usein poikaystäviään.. mutta itse en kyllä ole mikään miesten nielijä,joka tykkää vaihtaa n.vkon välein,että minä ainakin tykkään pysyä pitkissä suhteissa:)
- epä
skorpparit ovat huumorintajuisia varmasti niinkin paljon, etteivät ympärillä olevat sitä aina käsitä. Sitten taas, mitä suhteisiin tulee: jos skorppari löytää ihmisen, jota todella arvostaa, hän ei hevillä päästä irti ja antaa anteeksi liikaakin. Siis jos todella on rakastunut, ei kumppani vaihdu kuin sukat.
- skorppari11
Itse itseäni tutkaillen niin hepulikohtauksia tulee kyllä aika usein.. niin hyviä kuin huonojakin. Parisuhteessa ehkä enemmänkin.
Minä en ainakaan vaihda poikaystävää kerran viikossa.. että pitkien suhteiden kannalla skorpparit yleensä on.. sinkkuna skorppari vaikuttaa ehkä kevytkenkäiseltä, mutta ennekuin kaikkea uskoo niin kannattaa katsoa skorpparin käyttäytyminen pintaa syvemmältä niin alkaa ymmärtämään häntä paljon paremmin. - misu-04
kyllä skorpparit aika uusesti (ainakin minä) saa hepuleita... ja minä en ainakaan osaa sitoutua... en tiedä mitä suhteelta haluan.. yritän kyllä sopeutua mutta se on vähän vaikeeta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751972Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361698Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81324Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241146Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59927
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57912