...sosialisti puhemies Borrellin puoleen eikä ottanut yhteyttä EU-parlamentin konsevatiiviryhmän johtoon, jos hän kerran niin halusi henkeen ja vereen puolustaa sitä Tuomiojaa.
Todella moukkamista ja alkeellista!
Miksi Vanhanen kääntyi EU-parlamentin
5
128
Vastaukset
- koska
...ei halunnut leimautua saksalaisten nuoleskelijaksi kuten Stubb. Vanhasella on hyvä poliittinen pelisilmä. Kääntyminen öykkäröivän saksalaisparlamentaarikon puoleen olisi ollut pahemmanlaatuinnen virhe.
- Tsot
Olisiko pitänyt nöyrtyä polvilleen kylmäsilmäisen saksalaisöykkärin edessä?
Vanhanen veti näppärästi maton herrakansan edustajan jalkojen alta sopimalla asian suoraan korkeimman tahon kanssa. - Keskustalaista oveluutta parhaimmillaan! Näin suomalaiset voivat yhä kulkea pää pystyssä, tuli vastaan kuka tahansa. - Gutta-Perkka
Tsot kirjoitti:
Olisiko pitänyt nöyrtyä polvilleen kylmäsilmäisen saksalaisöykkärin edessä?
Vanhanen veti näppärästi maton herrakansan edustajan jalkojen alta sopimalla asian suoraan korkeimman tahon kanssa. - Keskustalaista oveluutta parhaimmillaan! Näin suomalaiset voivat yhä kulkea pää pystyssä, tuli vastaan kuka tahansa...idiootteja.
Mistä teikäläiset, joita nämä sivut ovat täynnä tulevat.
Ei maailmassa voi olla tommosii. Eikä pidä ollakaan.
Uuniin vaan! - kirjoittaa
Gutta-Perkka kirjoitti:
..idiootteja.
Mistä teikäläiset, joita nämä sivut ovat täynnä tulevat.
Ei maailmassa voi olla tommosii. Eikä pidä ollakaan.
Uuniin vaan!Gutta-Perkka. Kukas se ennen näin komensi. Ideologinen aatetoverisi Saksanmaalta...
- natsismi
kirjoittaa kirjoitti:
Gutta-Perkka. Kukas se ennen näin komensi. Ideologinen aatetoverisi Saksanmaalta...
... tai natsismin ihannointi on kyllä aika huolestuttavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951