Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

REPPANAN

PALSTA.
4299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sivupersoonasi :)) AMMUUUUH, jankuti, jankuti..

Uittu mikä torspo, nauran itse tärviölle :)) Heh hee...

Äänestä

PALSTA

noin paljon sain irti viestistäsi runkku. Mene ja runkkaa ittes uneen poju, kyllä se äiskä tulee sitten halimaan... saatanan idioottipoju

Äänestä
  • sillä on suuryritys, Alfa Romeo, Nokian Communicator ja se käy "thaimaassa"! Sitäpaitsi se on mies, johon huoratkin "rakastuvat"! HAHAHAHHAAHHAHAH!

    Äänestä

  • EI SE OLE kirjoitti:

    sillä on suuryritys, Alfa Romeo, Nokian Communicator ja se käy "thaimaassa"! Sitäpaitsi se on mies, johon huoratkin "rakastuvat"! HAHAHAHHAAHHAHAH!

    naista tuollainen suunnattomasti vituttaa. Voisin lyödä vaikka pienen vedon, että tasokas, ei-reppana miehesi, käy myöskin huorissa :))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KAHDEN kirjoitti:

PALSTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu